0.60 Karat Efektli 0.15 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük - 14 Ayar Altın

GLN200005
ESKI FIYAT

2.685,00 TL
FIYAT/HAVALE

1.790,00 TL
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
ÜRÜN
SERTİFİKASI
ÜCRETSİZ
KOLAY İADE
KAPIDA
ÖDEME
BAKIM
GARANTİSİ
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Ürün 14 ayar beyaz altın olup 2.20 gramdır.

• Pırlanta 0.15 Karat büyüklüğünde 0,60 Efektlidir. Sertifikalıdır.

• Pırlantanın rengi H color, berraklığı SI'dır.

Her kadın özeldir ve zarafetini gözler önüne serecek en değerli takılara layıktır. Pırlanta tek taş yüzük, kadınların en hassas olduğu ve kendilerini çok daha iyi hissettikleri değerli bir yüzük seçeneğidir. Aşk, sevgi, sadakat gibi özel duyguların tercümanı olan ve kadınların ne kadar değerli olduklarına vurgu yapan tektaş yüzüklere Gelin Pırlanta güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Pırlanta 0.15 Karat büyüklüğünde 0,60 efektlidir. Sertifikasıyla birlikte gönderilen bu değerli yüzük, 14 ayar beyaz altın olup 2.20 gramdır. Pırlanta H renginde, SI berraklığındadır. Klasik tasarımdan oluşan tektaş yüzük, kadınların en çok tercih ettiği modele sahiptir. Gelinpirlanta.com kalitesiyle özel günlerinizi pırlanta tektaş pırlanta yüzük ile taçlandırmaya hazır olun!


DİĞER MODELLERE GÖZAT

>
Tüm Pırlanta Tektaş Modelleri
> Alternatif: 0.15 Karat H SI Pırlanta Tektaş Yüzük
> Alternatif:
0.15 ct. Tek Taş Pırlanta Yüzük

Türkiye'nin Mücevher E-İhracat Şampiyonu Gelin Pırlanta ürünleri, başta Amazon, Walmart olmak üzere dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinde satılmaktadır. Ürünlerimiz Amerika, Kanada, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde güvenle satılmaktadır.
KREDİ KARTINIZ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR KÜrünü ister kredi kartı, ister havale, ister de kapıda ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tutulmayıp,. Visa ve Mastercard'ın güvencesiyle güvenli ödeme yapabilirsiniz.
Ürünlerimizin Hepsi Sertifikalıdır, Sigortalıdır. Ürünlerimiz altın ayar evlerinde sürekli kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca pırlantalı ürünler uluslararası GIA laboratuvarlarında test edilmektedir. Aldığınız ürün size ulaşana kadar sigortalıdır.
Toptan Fiyatına Perakende Ürünlerimizin ekonomik olmasının en büyük 2 nedeni şudur: 1) İhracatcı bir şirket olmamız 2) AVM kiraları ödemeden müşterimize direkt satış yapmamız. Dolayısıyla ürünlerimizi tüketicimize toptan fiyatına satabilmekteyiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.