1,00 Karat Efektli 0,10 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük - 14 Ayar Altın

GLN200051
2.100,00 TL
1.399,00 TL
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
MÜCEVHER
SERTİFİKASI
ÜCRETSİZ
KOLAY İADE
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Ürün 14 ayar beyaz altın olup 2.50 gramdır.

• Pırlanta 0.10 Karat büyüklüğünde 1,00 Efektlidir. Sertifikalıdır.

• Pırlantanın rengi H color, berraklığı SI'dır.

• Belirtilen ağırlıkta (+/-) %10 sapma oluşabilmektedir.

Pırlanta yüzükler her zaman aşkın ve sonsuzluğun simgesi olarak görülmektedir. Çiftlerin arasındaki ilişkinin gücünü simgeler. Evlilik teklifinde kullanılan tek taşlar sonsuza kadar bağlanmayı kabul ettiğini göstermek amacıyla verilmektedir. Gelin Pırlanta tarafından tasarlanan yüzüğün üzerinde 5 adet pırlanta yer alırken her biri 0,02 karattır. Uygulanan özel yöntem ile birlikte tamamı 0,20 karat boyutuna getirilmiştir. Beştaş yüzük almayı düşünen kişiler çok daha görkemli ve ilgi çekici bir görünüm istiyorlarsa bu yüzüğü tercih edebilirler. Gelinpirlanta.com sitesi özel günlerinizde sizlerin yanında olmaya ve sizlere harika ürünler sunmaya devam ediyor.


DİĞER MODELLERE GÖZAT

Tüm Pırlanta Beştaş Modelleri


Bu Ürünlerde Çok Sevildi
Türkiye'nin Mücevher E-İhracat Şampiyonu Gelin Pırlanta ürünleri, başta Amazon, Walmart olmak üzere dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinde satılmaktadır. Ürünlerimiz Amerika, Kanada, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde güvenle satılmaktadır.
KREDİ KARTINIZ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR KÜrünü ister kredi kartı, ister havale, ister de kapıda ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tutulmayıp,. Visa ve Mastercard'ın güvencesiyle güvenli ödeme yapabilirsiniz.
Ürünlerimizin Hepsi Sertifikalıdır, Sigortalıdır. Ürünlerimiz altın ayar evlerinde sürekli kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca pırlantalı ürünler uluslararası GIA laboratuvarlarında test edilmektedir. Aldığınız ürün size ulaşana kadar sigortalıdır.
Toptan Fiyatına Perakende Ürünlerimizin ekonomik olmasının en büyük 2 nedeni şudur: 1) İhracatcı bir şirket olmamız 2) AVM kiraları ödemeden müşterimize direkt satış yapmamız. Dolayısıyla ürünlerimizi tüketicimize toptan fiyatına satabilmekteyiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.