14 Ayar Altın Hayat Ağacı Kolye

GLN100595
1.380,00 TL
689,00 TL
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
MÜCEVHER
SERTİFİKASI
ÜCRETSİZ
KOLAY İADE
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Ürünün altın metal ağırlığı 1.60 gramdır.

• Ürünlerde 14 Ayar (585k) altın damga ve patenti bulunmaktadır.

• Zincir uzunluğu 45 cm’dir.

İnsanlara oksijen kaynağı olması sebebiyle yaşamın devamlılığını sağlayan ağaçlar takılarda da sıklıkla tercih edilir. Görkemli görünüşleri ile yaşam kaynağı olan ağaçlar kolyelerde son derece çekici bir görüntüye kavuşabilir. Ağaç motifi, etrafındaki insanları koruyup kollama, onları gölgesinin altına alıp rahat ettirme anlamına gelmektedir. Bu özellikleri kendisinde gören kişiler hayat ağacı kolye modelini tercih edebilir. 14 Ayar Altın Hayat Ağacı Kolye modelinde üç farklı renkte taş kullanılıyor. Gelin Pırlanta tasarımı gerçekleştirirken taşları ağacın farklı dallarına dağıtmayı tercih ederek çok daha şık bir görüntü elde ediyor. Gelinpirlanta.com sitesi her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz ve sizlere çok şık bir görüntü sunan kolye modellerini üretmeye devam ediyor.


DİĞER MODELLERE GÖZAT

> Tüm Altın Kolye Modelleri


Bu Ürünlerde Çok Sevildi
Türkiye'nin Mücevher E-İhracat Şampiyonu Gelin Pırlanta ürünleri, başta Amazon, Walmart olmak üzere dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinde satılmaktadır. Ürünlerimiz Amerika, Kanada, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde güvenle satılmaktadır.
KREDİ KARTINIZ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR KÜrünü ister kredi kartı, ister havale, ister de kapıda ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tutulmayıp,. Visa ve Mastercard'ın güvencesiyle güvenli ödeme yapabilirsiniz.
Ürünlerimizin Hepsi Sertifikalıdır, Sigortalıdır. Ürünlerimiz altın ayar evlerinde sürekli kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca pırlantalı ürünler uluslararası GIA laboratuvarlarında test edilmektedir. Aldığınız ürün size ulaşana kadar sigortalıdır.
Toptan Fiyatına Perakende Ürünlerimizin ekonomik olmasının en büyük 2 nedeni şudur: 1) İhracatcı bir şirket olmamız 2) AVM kiraları ödemeden müşterimize direkt satış yapmamız. Dolayısıyla ürünlerimizi tüketicimize toptan fiyatına satabilmekteyiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.