14 Ayar Altın Kalp His Taşı Kolye

GLN100597
700,00 TL
349,00 TL
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
MÜCEVHER
SERTİFİKASI
ÜCRETSİZ
KOLAY İADE
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Ürünün altın metal ağırlığı 1.90 gramdır.

• His taşı vücut sıcaklığınıza göre renk değiştirmektedir.

• Ürünlerde 14 Ayar (585k) altın damga ve patenti bulunmaktadır.

• Zincir uzunluğu 45 cm’dir.

Kalp motifi çok uzun yıllardır sevgiyi ve aşkı nitelendirmek amacıyla kullanılıyor. Kalp motifinin kendisi özel anlamlar taşırken üretiminde kullanılan taşın özellikleri de kolyenin daha anlamlı hale gelmesini sağlıyor. İnsanların duygularına göre renk tonunda değişimler olan his taşı kullanılarak bu kolye modeli üretiliyor. 14 Ayar Altın Kalp His Taşı Kolye modelinde ekstra bir malzeme kullanılmazken yalnızca his taşı ve altın zincirden oluşuyor. Gelin Pırlanta tarafından üretilen bu ürün oldukça sevimli bir görüntüye sahip olurken her alanda rahatlıkla kullanılabiliyor. Sevgiliye hediye edilebildiği gibi arkadaşa da sunulabilen ürünler arasında bulunuyor. Gelinpirlanta.com sitesi farklı renk tonlarına dönebilen hareketli ürünler üretmeye devam ediyor.


DİĞER MODELLERE GÖZAT

> Tüm Altın Kolye Modelleri

Bu Ürünlerde Çok Sevildi
Türkiye'nin Mücevher E-İhracat Şampiyonu Gelin Pırlanta ürünleri, başta Amazon, Walmart olmak üzere dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinde satılmaktadır. Ürünlerimiz Amerika, Kanada, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde güvenle satılmaktadır.
KREDİ KARTINIZ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR KÜrünü ister kredi kartı, ister havale, ister de kapıda ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tutulmayıp,. Visa ve Mastercard'ın güvencesiyle güvenli ödeme yapabilirsiniz.
Ürünlerimizin Hepsi Sertifikalıdır, Sigortalıdır. Ürünlerimiz altın ayar evlerinde sürekli kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca pırlantalı ürünler uluslararası GIA laboratuvarlarında test edilmektedir. Aldığınız ürün size ulaşana kadar sigortalıdır.
Toptan Fiyatına Perakende Ürünlerimizin ekonomik olmasının en büyük 2 nedeni şudur: 1) İhracatcı bir şirket olmamız 2) AVM kiraları ödemeden müşterimize direkt satış yapmamız. Dolayısıyla ürünlerimizi tüketicimize toptan fiyatına satabilmekteyiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.