14 Ayar Altın Kalp Kolye

GLN100630
FIYAT/HAVALE

600,00 TL
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
ÜRÜN
SERTİFİKASI
ÜCRETSİZ
KOLAY İADE
KAPIDA
ÖDEME
BAKIM
GARANTİSİ
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Ürünün altın metal ağırlığı 0.90 gramdır.


• Ürünlerde 14 Ayar (585k) altın damga ve patenti bulunmaktadır.

• Zincir uzunluğu 45 cm'dir.

Kalp motifi her zaman aşkı ve sevgiyi en iyi şekilde simgeleyen motif olmuştur. Kıpkırmızı bir kalp ile hazırlanmış olan ürünler her zaman insanların duygularını en iyi şekilde yansıtmasını sağlar. Standart bir kalp motifi istemeyen ve motifi daha anlamlı bir hale getiren seçenekleri değerlendirmek isteyen kişiler kısa bir araştırma ile doğru ürünlere yönelebilirler. 14 Ayar Altın Kalp Kolye tercih edilebilecek en özgün ürünlerden bir tanesidir. Gelin Pırlanta tarafından tasarlanan üründe kırmızı kalp motifinin üzerinde 3 adet beyaz nokta bulunur. 3 kişilik bir aile olan bayanlar için harika bir ürün olarak gösterilebilir. Gelinpirlanta.com ailesi motifleri çok daha değerli ve anlamlı bir hale getirerek sizlere sunmaya devam ediyor.

DİĞER MODELLERE GÖZAT

Tüm Altın Kolye Modelleri

Bu Ürünlerde Çok Sevildi
Türkiye'nin Mücevher E-İhracat Şampiyonu Gelin Pırlanta ürünleri, başta Amazon, Walmart olmak üzere dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinde satılmaktadır. Ürünlerimiz Amerika, Kanada, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde güvenle satılmaktadır.
KREDİ KARTINIZ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR KÜrünü ister kredi kartı, ister havale, ister de kapıda ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tutulmayıp,. Visa ve Mastercard'ın güvencesiyle güvenli ödeme yapabilirsiniz.
Ürünlerimizin Hepsi Sertifikalıdır, Sigortalıdır. Ürünlerimiz altın ayar evlerinde sürekli kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca pırlantalı ürünler uluslararası GIA laboratuvarlarında test edilmektedir. Aldığınız ürün size ulaşana kadar sigortalıdır.
Toptan Fiyatına Perakende Ürünlerimizin ekonomik olmasının en büyük 2 nedeni şudur: 1) İhracatcı bir şirket olmamız 2) AVM kiraları ödemeden müşterimize direkt satış yapmamız. Dolayısıyla ürünlerimizi tüketicimize toptan fiyatına satabilmekteyiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.