14 Ayar Altın Kalp Sallantılı Küpe

GLN300074
450,00 TL
299,00 TL
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
MÜCEVHER
SERTİFİKASI
ÜCRETSİZ
KOLAY İADE

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Ürünün altın metal ağırlığı 1.00 gramdır.

• Ürünlerde 14 Ayar (585k) altın damga ve patenti bulunmaktadır.

• Zincir uzunluğu 5 cm'dir.

Kalp motifi çok eski yıllardan günümüze kadar ulaşmıştır. İnsanların yaşamına devam etmesi için kalp, olmazsa olmaz bir parçadır. İnsanların heyecanlandıkları anda kalplerinin daha hızlı atması ve kalbin bulunduğu bölgede ki baskı hissi âşık olunduğunda da söz konusu olur. Bu sebeple de aşkı en iyi niteleyen motiflerin başında kalp gelir. 14 Ayar Altın Kalp Sallantılı Küpe modeli zarafetinin yanından anlamlı da bir üründür. Gelin Pırlanta tarafından üretilen ürünün tamamı 14 ayar altından üretilmiştir. Küpenin üst kısmında kalp motifi yer alırken sarkan kısmında özel bir zincir yer almaktadır. Önemli günlerin tamamında tercih edilebilecek bir üründür. Gelinpirlanta.com adresi kullanıcılarına harika küpe modelleri sunmaya devam ediyor.

DİĞER MODELLERE GÖZAT

> Tüm Altın Küpe Modelleri

Bu Ürünlerde Çok Sevildi
Türkiye'nin Mücevher E-İhracat Şampiyonu Gelin Pırlanta ürünleri, başta Amazon, Walmart olmak üzere dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinde satılmaktadır. Ürünlerimiz Amerika, Kanada, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde güvenle satılmaktadır.
KREDİ KARTINIZ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR KÜrünü ister kredi kartı, ister havale, ister de kapıda ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tutulmayıp,. Visa ve Mastercard'ın güvencesiyle güvenli ödeme yapabilirsiniz.
Ürünlerimizin Hepsi Sertifikalıdır, Sigortalıdır. Ürünlerimiz altın ayar evlerinde sürekli kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca pırlantalı ürünler uluslararası GIA laboratuvarlarında test edilmektedir. Aldığınız ürün size ulaşana kadar sigortalıdır.
Toptan Fiyatına Perakende Ürünlerimizin ekonomik olmasının en büyük 2 nedeni şudur: 1) İhracatcı bir şirket olmamız 2) AVM kiraları ödemeden müşterimize direkt satış yapmamız. Dolayısıyla ürünlerimizi tüketicimize toptan fiyatına satabilmekteyiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.