14 Ayar Altın Kalp Sallantılı Küpe

GLN300075
ESKI FIYAT

450,00 TL
FIYAT/HAVALE

299,00 TL
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
ÜRÜN
SERTİFİKASI
ÜCRETSİZ
KOLAY İADE
KAPIDA
ÖDEME
BAKIM
GARANTİSİ
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Ürünün altın metal ağırlığı 0.90 gramdır.

• Zincir uzunluğu 5 cm'dir.

• Ürünlerde 14 Ayar (585k) altın damga ve patenti bulunmaktadır.

Sevgisini göstermek isteyen kişiler her zaman kalp motifli ürünleri tercih edebilirler. Kalp motifi, tüm medeniyetlerde aşkı simgelemektedir. Sevgi ve aşkın insanı sardığı anlarda kalbin hızlı atışı ve yerinden çıkacakmışçasına göğse baskı yapması kalbin aşkı simgeleyen bir motif haline gelmesini sağlamıştır. 14 Ayar Altın Kalp Sallantılı Küpe modeli kalbin küpe tasarımında en zarif haliyle kullanıldığı ürünlerden bir tanesidir. Kulak kısmında pırlantalı bir kalp motifi olan ürün aşağıya doğru zincir şeklinde uzanmaktadır. Her bir kalp motifinin üzerinde 10 adet pırlanta taş yer almaktadır. Özel günlerde değerli bir hediye sunmak isteyen kişiler için en doğru ürünlerden bir tanesidir. Gelinpirlanta.com adresi sizlere aşkınızı ilan etmenizi sağlayacak ürünler sunmaya devam ediyor.

DİĞER MODELLERE GÖZAT

> Tüm Altın Küpe Modelleri

Bu Ürünlerde Çok Sevildi
Türkiye'nin Mücevher E-İhracat Şampiyonu Gelin Pırlanta ürünleri, başta Amazon, Walmart olmak üzere dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinde satılmaktadır. Ürünlerimiz Amerika, Kanada, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde güvenle satılmaktadır.
KREDİ KARTINIZ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR KÜrünü ister kredi kartı, ister havale, ister de kapıda ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tutulmayıp,. Visa ve Mastercard'ın güvencesiyle güvenli ödeme yapabilirsiniz.
Ürünlerimizin Hepsi Sertifikalıdır, Sigortalıdır. Ürünlerimiz altın ayar evlerinde sürekli kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca pırlantalı ürünler uluslararası GIA laboratuvarlarında test edilmektedir. Aldığınız ürün size ulaşana kadar sigortalıdır.
Toptan Fiyatına Perakende Ürünlerimizin ekonomik olmasının en büyük 2 nedeni şudur: 1) İhracatcı bir şirket olmamız 2) AVM kiraları ödemeden müşterimize direkt satış yapmamız. Dolayısıyla ürünlerimizi tüketicimize toptan fiyatına satabilmekteyiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.