14 Ayar Altın Kanatlı Kalp Kolye

GLN100588
1.480,00 TL
739,00 TL
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
MÜCEVHER
SERTİFİKASI
ÜCRETSİZ
KOLAY İADE
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Ürünün altın metal ağırlığı 1.70 gramdır.

• Ürünlerde 14 Ayar (585k) altın damga ve patenti bulunmaktadır.

• Zincir uzunluğu 45 cm’dir.

Kalp hiçbir zaman sadece fiziksel bir organ olarak kalmamış ve birçok farklı anlamı içerisinde taşımıştır. Duygusallığı, aşkı ve sevgiyi simgeleyen kalp manevi açıdan da önemli bir obje olarak gösterilir. Kanat motifleri her zaman özgürlüğü simgelerken insanların sahip oldukları ruh yapısını göstermektedir. 14 Ayar Altın Kanatlı Kalp Kolye her iki anlamı bir arada niteleyen nadide ürünler arasında yer alır. Gelin Pırlanta tarafından tasarlanan bu ürün insanların özgür bir kalbi olduğunu nitelendirmektedir. Kalpli kolye modelinin kanat kısımları beyaz altından üretilmiştir. Görüntü olarak çok zarif ve ilgi çekici bir görüntüsü bulunur. Gelinpirlanta.com sitesi özgürlüğü seven ve bunu her fırsatta dile getirmek isteyen kişiler için harika ürünler üretmeye devam ediyor.


DİĞER MODELLERE GÖZAT

> Tüm Altın Kolye Modelleri


Bu Ürünlerde Çok Sevildi
Türkiye'nin Mücevher E-İhracat Şampiyonu Gelin Pırlanta ürünleri, başta Amazon, Walmart olmak üzere dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinde satılmaktadır. Ürünlerimiz Amerika, Kanada, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde güvenle satılmaktadır.
KREDİ KARTINIZ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR KÜrünü ister kredi kartı, ister havale, ister de kapıda ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tutulmayıp,. Visa ve Mastercard'ın güvencesiyle güvenli ödeme yapabilirsiniz.
Ürünlerimizin Hepsi Sertifikalıdır, Sigortalıdır. Ürünlerimiz altın ayar evlerinde sürekli kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca pırlantalı ürünler uluslararası GIA laboratuvarlarında test edilmektedir. Aldığınız ürün size ulaşana kadar sigortalıdır.
Toptan Fiyatına Perakende Ürünlerimizin ekonomik olmasının en büyük 2 nedeni şudur: 1) İhracatcı bir şirket olmamız 2) AVM kiraları ödemeden müşterimize direkt satış yapmamız. Dolayısıyla ürünlerimizi tüketicimize toptan fiyatına satabilmekteyiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.