14 Ayar Altın Kemal Atatürk Kolye

GLN100619
1.280,00 TL
589,00 TL
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
MÜCEVHER
SERTİFİKASI
ÜCRETSİZ
KOLAY İADE
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Ürünün altın metal ağırlığı 1.60 gramdır.

• Ürünlerde 14 Ayar (585k) altın damga ve patenti bulunmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk dünya tarihinin en büyük liderleri arasında yer alır. Atatürk’e olan sevgiyi ve ona duyulan minneti göstermek için tercih edilebilecek en doğru ürünlerden birisi olarak Kemal Atatürk kolye gösterilebilir. Birçok önemli kararı yazıya dökerken kullanıldığı imzasının kolye sembolü haline getirilmesi ile ortaya çıkmıştır. 14 Ayar Altın Kemal Atatürk Kolye modelinde 1 adet zirkon taş tercih edilmiştir. Gelin Pırlanta tarafından üretilen kolyenin merkezinde yer alan zirkon taş çok zarif bir ürünün ortaya çıkmasını sağlamıştır. Atatürk sevgisini kalbinde yaşayan insanlara sunulabilecek en güzel hediyelerden birisidir. Gelinpirlanta.com duygusal kolyelerin yanı sıra ülkemizin kurucusu Atatürk’e olan minneti en iyi şekilde gösteren kolyeler üretmeye de devam ediyor.


DİĞER MODELLERE GÖZAT

> Tüm Altın Kolye Modelleri

Bu Ürünlerde Çok Sevildi
Türkiye'nin Mücevher E-İhracat Şampiyonu Gelin Pırlanta ürünleri, başta Amazon, Walmart olmak üzere dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinde satılmaktadır. Ürünlerimiz Amerika, Kanada, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde güvenle satılmaktadır.
KREDİ KARTINIZ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR KÜrünü ister kredi kartı, ister havale, ister de kapıda ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tutulmayıp,. Visa ve Mastercard'ın güvencesiyle güvenli ödeme yapabilirsiniz.
Ürünlerimizin Hepsi Sertifikalıdır, Sigortalıdır. Ürünlerimiz altın ayar evlerinde sürekli kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca pırlantalı ürünler uluslararası GIA laboratuvarlarında test edilmektedir. Aldığınız ürün size ulaşana kadar sigortalıdır.
Toptan Fiyatına Perakende Ürünlerimizin ekonomik olmasının en büyük 2 nedeni şudur: 1) İhracatcı bir şirket olmamız 2) AVM kiraları ödemeden müşterimize direkt satış yapmamız. Dolayısıyla ürünlerimizi tüketicimize toptan fiyatına satabilmekteyiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.