14 Ayar Altın Pırlantalı Göz Kolye

GLN100644
ESKI FIYAT

1.380,00 TL
FIYAT/HAVALE

689,00 TL
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
ÜRÜN
SERTİFİKASI
ÜCRETSİZ
KOLAY İADE
KAPIDA
ÖDEME
BAKIM
GARANTİSİ
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Ürünün altın metal ağırlığı 1.20 gramdır.

• Pırlanta 0.01 karattır. H renginde, SI berraklığında olup sertifikalıdır.

• Ürünlerde 14 Ayar (585k) altın damga ve patenti bulunmaktadır.

• Zincir uzunluğu 45 cm’dir.

Gözler duyguyu karşı tarafa aktarmada ne önemli araçlardır. Çiftlerin birbirlerine bakışları hissettikleri aşkı en iyi şekilde yansıtabilir. Gözün sahip olduğu derin anlam, şeklinin bir motif haline gelmesini sağlamıştır. Bazı inanışlarda göz motifinin, kötü bakışların olumsuz etkilerinden koruduğuna inanılmaktadır. Aşık olunan kişinin gözlerine olan hayranlığı belirtmek için de göz motifli ürünler tercih edilebilir. 14 Ayar Altın Pırlantalı Göz Kolye modeli de motifin en iyi şekilde işlendiği ürünlerden bir tanesidir. Gelin Pırlanta tarafından üretilen kolyede gözün iris kısmında pırlanta kullanılmıştır. 0,01 karat olan pırlanta SI parlaklığında ve H rengindedir. Gelinpirlanta.com adresi derin anlamlar taşıyan harika kolye modelleri ile sizlerin karşısına çıkmaya devam ediyor.

DİĞER MODELLERE GÖZAT

> Tüm Pırlanta Kolye Modelleri

Bu Ürünlerde Çok Sevildi
Türkiye'nin Mücevher E-İhracat Şampiyonu Gelin Pırlanta ürünleri, başta Amazon, Walmart olmak üzere dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinde satılmaktadır. Ürünlerimiz Amerika, Kanada, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde güvenle satılmaktadır.
KREDİ KARTINIZ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR KÜrünü ister kredi kartı, ister havale, ister de kapıda ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tutulmayıp,. Visa ve Mastercard'ın güvencesiyle güvenli ödeme yapabilirsiniz.
Ürünlerimizin Hepsi Sertifikalıdır, Sigortalıdır. Ürünlerimiz altın ayar evlerinde sürekli kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca pırlantalı ürünler uluslararası GIA laboratuvarlarında test edilmektedir. Aldığınız ürün size ulaşana kadar sigortalıdır.
Toptan Fiyatına Perakende Ürünlerimizin ekonomik olmasının en büyük 2 nedeni şudur: 1) İhracatcı bir şirket olmamız 2) AVM kiraları ödemeden müşterimize direkt satış yapmamız. Dolayısıyla ürünlerimizi tüketicimize toptan fiyatına satabilmekteyiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.