Pırlantalı Ok Kolye

GLN100560
ESKI FIYAT

850,00 TL
FIYAT/HAVALE

559,00 TL
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
ÜRÜN
SERTİFİKASI
ÜCRETSİZ
KOLAY İADE
KAPIDA
ÖDEME
BAKIM
GARANTİSİ
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Ürünün altın metal ağırlığı 1.10 gramdır.

• Pırlanta 0.02 karattır. H renginde, SI berraklığında olup sertifikalıdır.

• Ürünlerde 14 Ayar (585k) altın damga ve patenti bulunmaktadır.

• Zincir uzunluğu 45 cm’dir.

Türk kültüründe ok ve yayın önemi son derece büyüktür. Tarihimizdeki büyük savaşları kazanmamızı sağlayan yegâne araçlar arasında ilk sırada gelir. Duygusal açıdan ise aşk tanrısı Eros’un kullandığı araçtır. Kolyeler kalp hizasında olduğundan kalbinden bir aşk okuyla vurulmuş anlamını taşımaktadır. Bazı kültürlerde yay sabrı, ok ise itaati sembolize etmektedir. 14 Ayar Altın Pırlantalı Ok Kolye tüm bu anlamları bir arada içeren harika bir seçenektir. Gelin Pırlanta tarafından sunulan bu ürünün yay kısmında küçük pırlantalar kullanılmıştır. Ok kolye arayışı içerisinde olan kişiler için üzerinde 6 adet pırlanta bulunduran bu ürün harika bir seçimdir. Üzerinde kullanılan pırlantalar 0,02 karattır. Gelinpirlanta.com derin anlamları ve muhteşem görünümleri ile kolye modellerini sizlere sunmaya devam ediyor.
DİĞER MODELLERE GÖZAT

> Tüm Pırlanta Kolye Modelleri

Bu Ürünlerde Çok Sevildi
Türkiye'nin Mücevher E-İhracat Şampiyonu Gelin Pırlanta ürünleri, başta Amazon, Walmart olmak üzere dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinde satılmaktadır. Ürünlerimiz Amerika, Kanada, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde güvenle satılmaktadır.
KREDİ KARTINIZ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR KÜrünü ister kredi kartı, ister havale, ister de kapıda ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tutulmayıp,. Visa ve Mastercard'ın güvencesiyle güvenli ödeme yapabilirsiniz.
Ürünlerimizin Hepsi Sertifikalıdır, Sigortalıdır. Ürünlerimiz altın ayar evlerinde sürekli kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca pırlantalı ürünler uluslararası GIA laboratuvarlarında test edilmektedir. Aldığınız ürün size ulaşana kadar sigortalıdır.
Toptan Fiyatına Perakende Ürünlerimizin ekonomik olmasının en büyük 2 nedeni şudur: 1) İhracatcı bir şirket olmamız 2) AVM kiraları ödemeden müşterimize direkt satış yapmamız. Dolayısıyla ürünlerimizi tüketicimize toptan fiyatına satabilmekteyiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.