14 Ayar Altın Pırlantalı Yaprak Bileklik

GLN400024
1.050,00 TL
713,00 TL
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
MÜCEVHER
SERTİFİKASI
ÜCRETSİZ
KOLAY İADE

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Ürünün altın metal ağırlığı 1.10 gramdır.

• Pırlanta 0.01 karattır. Pırlanta H renginde olup, SI berraklığındadır.

• Ürünlerde 14 Ayar (585k) altın damga ve patenti bulunmaktadır.

• Zincir uzunluğu 21 cm’dir.

• Belirtilen ağırlıkta (+/-) %10 sapma oluşabilmektedir.

Oksijen olmadan insanların yaşamlarına devam etmeleri mümkün değildir. Oksijenin kaynağı olarak da ağaçlar gösterilirken yapraklarında gerçekleşen işlemler ile birlikte oksijen salınımı gerçekleşir. Yaprakların bu derece önemli olması ve harika şekillere sahip olabilmesi takılarda da yaprak motiflerinin kullanılmasını sağlamaktadır. Çok farklı şekillerde yaprak motifleri oluşabildiğinden her zaman özgün ürünler tasarlanabilir. 14 Ayar Altın Pırlantalı Yaprak Bileklik modeli de bu özgün ürünler arasında yer almaktadır. Üzerinde küçük ebatlarda 4 adet yaprak motifi yer alır.  Özel günlerde hem eşe hem de arkadaşa sunulabilecek şıklıkta bir ürün olarak gösterilir. Gelinpirlanta.com adresi özel günlerinizi en iyi şekilde kutlayabilmeniz için sizlere özel ürünler sunmaya devam ediyor.

DİĞER MODELLERE GÖZAT

> Tüm Altın Bileklik Modelleri

Bu Ürünlerde Çok Sevildi
Türkiye'nin Mücevher E-İhracat Şampiyonu Gelin Pırlanta ürünleri, başta Amazon, Walmart olmak üzere dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinde satılmaktadır. Ürünlerimiz Amerika, Kanada, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde güvenle satılmaktadır.
KREDİ KARTINIZ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR KÜrünü ister kredi kartı, ister havale, ister de kapıda ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tutulmayıp,. Visa ve Mastercard'ın güvencesiyle güvenli ödeme yapabilirsiniz.
Ürünlerimizin Hepsi Sertifikalıdır, Sigortalıdır. Ürünlerimiz altın ayar evlerinde sürekli kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca pırlantalı ürünler uluslararası GIA laboratuvarlarında test edilmektedir. Aldığınız ürün size ulaşana kadar sigortalıdır.
Toptan Fiyatına Perakende Ürünlerimizin ekonomik olmasının en büyük 2 nedeni şudur: 1) İhracatcı bir şirket olmamız 2) AVM kiraları ödemeden müşterimize direkt satış yapmamız. Dolayısıyla ürünlerimizi tüketicimize toptan fiyatına satabilmekteyiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.