14 Ayar Altın Sonsuzluk Kolye

GLN100652
1.050,00 TL
713,00 TL
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
MÜCEVHER
SERTİFİKASI
ÜCRETSİZ
KOLAY İADE
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Ürünün altın metal ağırlığı 1.20 gramdır.

• Ürünlerde 14 Ayar (585k) altın damga ve patenti bulunmaktadır.

• Zincir uzunluğu 45 cm’dir.

• Belirtilen ağırlıkta (+/-) %10 sapma oluşabilmektedir.

Hediye edilen takıların çiftlerin birbirlerine olan bağlılıklarını ve sonsuza kadar sürmesi istenen beraberliği nitelemesi istenir. Bunun için en doğru seçim sonsuzluk motifidir. Tüm dünyaca kabul gören sonsuzluk sembolü birçok farklı alanda kullanılırken takılarda da bolca tercih edilmektedir. Kendi sahip olduğu şekildeki devamlılık ve döngü sonsuzluğu betimler. 14 Ayar Altın Sonsuzluk Kolye modeli bu anlamı taşıyan en iyi ürünlerden bir tanesidir. Gelin Pırlanta tarafından üretilen ürünün üzerinde 10 adet taş yer alır. Böylece sade ve şık bir sonsuzluk kolye almak isteyen kişiler için en doğru ürünlerden bir tanesi haline gelmektedir. Gelinpirlanta.com sitesi özel anlamlar ifade eden sembolleri kullanarak muhteşem motifler ortaya çıkarmaya devam ediyor.

DİĞER MODELLERE GÖZAT

> Tüm Altın Kolye Modelleri

Bu Ürünlerde Çok Sevildi
Türkiye'nin Mücevher E-İhracat Şampiyonu Gelin Pırlanta ürünleri, başta Amazon, Walmart olmak üzere dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinde satılmaktadır. Ürünlerimiz Amerika, Kanada, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde güvenle satılmaktadır.
KREDİ KARTINIZ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR KÜrünü ister kredi kartı, ister havale, ister de kapıda ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tutulmayıp,. Visa ve Mastercard'ın güvencesiyle güvenli ödeme yapabilirsiniz.
Ürünlerimizin Hepsi Sertifikalıdır, Sigortalıdır. Ürünlerimiz altın ayar evlerinde sürekli kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca pırlantalı ürünler uluslararası GIA laboratuvarlarında test edilmektedir. Aldığınız ürün size ulaşana kadar sigortalıdır.
Toptan Fiyatına Perakende Ürünlerimizin ekonomik olmasının en büyük 2 nedeni şudur: 1) İhracatcı bir şirket olmamız 2) AVM kiraları ödemeden müşterimize direkt satış yapmamız. Dolayısıyla ürünlerimizi tüketicimize toptan fiyatına satabilmekteyiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.