14 Ayar Altın Taşlı Haç Kolye

GLN100585
1.380,00 TL
689,00 TL
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
AYNI GÜN
KARGO
MÜCEVHER
SERTİFİKASI
ÜCRETSİZ
KOLAY İADE
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Ürünün altın metal ağırlığı 1.40 gramdır.

• Ürünlerde 14 Ayar (585k) altın damga ve patenti bulunmaktadır.

• Zincir uzunluğu 45 cm’dir.

Hristiyanlık peygamber olarak Hz. İsa’yı kabul ederken onun insanlık adına çektiği acıları da kutsal olarak görmektedir. Dünya üzerindeki 4 büyük dinin peygamberlerinden birisi olan İsa, insanların ezeli günahlarının affedilmesi için çarmıha gerilmiş ve çok büyük acılar çekmiştir. Hangi dine mensup olursa olsun insanlar, onun çektiği bu acılara minnettardır. 14 Ayar Altın Taşlı Haç Kolye modeli bu minneti ve Hristiyanlığa olan bağlılığı göstermek isteyen kişiler için tasarlanmış kolyeler arasında yer alır. Haç sembolünün üzerinde çok sayıda pırlanta kullanılmıştır. Gelin Pırlanta tarafından hazırlanan kolye çok zarif ve anlamlı bir üründür. Gelinpirlanta.com sitesi dini inancalara saygı duyarak herkes için kaliteli kolyeler üretmeye devam ediyor.


DİĞER MODELLERE GÖZAT

> Tüm Altın Kolye Modelleri


Bu Ürünlerde Çok Sevildi
Türkiye'nin Mücevher E-İhracat Şampiyonu Gelin Pırlanta ürünleri, başta Amazon, Walmart olmak üzere dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinde satılmaktadır. Ürünlerimiz Amerika, Kanada, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde güvenle satılmaktadır.
KREDİ KARTINIZ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR KÜrünü ister kredi kartı, ister havale, ister de kapıda ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tutulmayıp,. Visa ve Mastercard'ın güvencesiyle güvenli ödeme yapabilirsiniz.
Ürünlerimizin Hepsi Sertifikalıdır, Sigortalıdır. Ürünlerimiz altın ayar evlerinde sürekli kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca pırlantalı ürünler uluslararası GIA laboratuvarlarında test edilmektedir. Aldığınız ürün size ulaşana kadar sigortalıdır.
Toptan Fiyatına Perakende Ürünlerimizin ekonomik olmasının en büyük 2 nedeni şudur: 1) İhracatcı bir şirket olmamız 2) AVM kiraları ödemeden müşterimize direkt satış yapmamız. Dolayısıyla ürünlerimizi tüketicimize toptan fiyatına satabilmekteyiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.